KS Piast Kołodziejewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

TECO-GRAPHIC-STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a także loga związku itp.zamieszczone na tej stronie jak i stronie młodzików pochodzą z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest założyciel tego serwisu użytkownik Teco.

• autor: Kroczek, 2016-04-14 16:14

Krótką serię dwóch spotkań bez wygranej przerwali w ubiegłą sobotę zawodnicy Piasta Kołodziejewo. Po świetnej pierwszej i trochę słabszej drugiej połowie pokonali na własnym stadionie drużynę Zjednoczonych Szarlej 3-2(2-1). Spotkanie ułożyło się dla nas bardzo dobrze, już w 20 minucie w zamieszaniu pod bramką rywali najlepiej zachował się Piotr Walczak , który pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Nasi gracze poszli za ciosem i po kolejnych 9 minutach zobaczyliśmy kolejną bramkę. Tym razem Artur Niewiadomski prostopadłym podanie obsłużył Damiana Radeckiego ,a ten nie miał problemów z pokonaniem bramkarza. Gdy wydawało się ,ze mecz jest pod pełną kontrolą gospodarzy piłkarze Zjednoczonych wykonywali rzut wolny z 25 metrów ,który świetnym uderzeniem został zamieniony na bramkę kontaktową. Druga połowa rozpoczęła się dla nas wręcz fatalnie ,ponieważ w 47 minucie straciliśmy bramkę z kontrataku. Piłkarze z Szarleja nie kwapili się do kolejnych ataków co bardzo utrudniało konstruowanie akcji ofensywnych. Na szczęście w 60 minucie piłkę z rzutu wolnego dośrodkował Arkadiusz Wilk ,a piłkę głową do siatki skierował Radosław Bogusz zapewniając ostatecznie ciężko wywalczone trzy punkty gospodarzom.

Pierwsza porażka na wiosnę.

• autor: Kroczek, 2016-04-01 15:56

Niestety kolejny raz boisko w Rojewie okazało się mało gościnnym terenem dla drużyny Piasta Kołodziejewo. Mimo tego ,że do przerwy po bramkach Piotra Bachanka i Macieja Szymańskiego prowadziliśmy 2-1 to jednak po zmianie stron do głosu doszli gracze Znicza i to oni dwukrotnie pokonali Przemysława Lichwałę zapewniając sobie tym samym komplet punktów. Kolejnym smutnym wydarzeniem była kontuzja jakiej nabawił się w czasie zdobycia bramki Maciej Szymański. Nasz zawodnik po upadku doznał złamania obojczyka po czym karetką został zabrany do szpitala. Maciejowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko ,lecz najprawdopodobniej nie zobaczymy go już na murawie do końca sezonu.

Stracone punkty.

• autor: Kroczek, 2016-03-24 21:57

Zaledwie jeden punkt na własnym stadionie wywalczyli piłkarze Piasta Kołodziejewo w spotkaniu z zajmującym 13 miejsce w tabeli GLZS-em Sadki. Biorąc pod uwagę fakt jaki przebieg miały ostatnie dwa pojedynki między tymi zespołami zapewne żaden z piłkarzy ,ani kibiców nie przypuszczał ,że tego dnia miejscowi stracą punkty. Początek meczu tylko utwierdził w przekonaniu kto w sobotę występuje w roli faworyta. Już w 5 minucie świetnym podaniem popisał się Paweł Strzelczyk ,a wychodzący sam na sam z bramkarzem Piotr Bachanek umieścił piłkę w siatce. Kolejne minuty to dalsza dominacja i kontrola gry przez nasz zespół. Jednak na przeszkodzie do podwyższenia rezultatu stawała nam poprzeczka, brak skuteczności lub po prostu bardzo dobrze interweniował bramkarz gości. Do przerwy wynik nie uległ zmianie ,lecz obraz gry nie wskazywał na to by coś złego mogło się nam tego dnia przydarzyć. Wydarzyła się niestety sytuacja wręcz odwrotna. Zmobilizowana drużyna z Sadek zabrała się szybko do odrabiania strat i już w 50 minucie po ładnej kontrze mieliśmy remis.Nasz zespół szybko zareagował na utratę bramki kilkoma składniejszymi akcjami. Po jednej z nich w 62 minucie faulowany został Maciej Szymański ,a jeden z obrońców zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Przewaga jednego gracza szybko przyniosła efekt. Na kwadrans przed końcem dobrym zagraniem za linię defensywy popisał się Krzysztof Wikarski ,a Damian Radecki tylko dopełnił formalności. Chyba nikt w tym momencie nie przypuszczał ,ze osłabieni goście zdołają choćby zagrozić bramce Przemysława Lichwały. Na nasze nieszczęście przedostatnia drużyna w tabeli zagrała tego dnia bardzo ambitnie z wielkim zaangażowaniem. Na trzy minuty przed końcowym gwizdkiem po dośrodkowaniu z rzutu wolnego w polu karnym najlepiej odnalazł się napastnik GLZS-u i z bliskiej odległości doprowadził do remisu ustalając wynik spotkania ,który z pewnością jest dla nas bardzo rozczarowujący. Okazja do rehabilitacji już w najbliższą sobotą. Na boisku w Rojewie zagramy z miejscowym Zniczem.

Zwycięstwo z parodią w tle.

• autor: Kroczek, 2016-03-17 18:47

Udanie zainaugurowali zmagania w rundzie wiosennej piłkarze Piasta Kołodziejewo. Po mimo wszystko przeciętnej grze pokonali w Gniewkowie miejscową Unię 2-1(1-1) ,a obie bramki zdobył Piotr Bachanek. Spotkanie od samego początku toczyło się głównie w środkowej strefie boiska , a składne przemyślane akcje mogliśmy policzyć na palcach jednej ręki. Dodatkowo życia zawodnikom nie ułatwiał porywisty wiatr ,z którym to w pierwszej części gry musiał się mierzyć zespół gości. Zawodnicy z Gniewkowa w początkowych minutach próbowali parę razy zaskoczyć Przemysława Lichwałę ,ale ten od samego początku był dobrze skoncentrowany na swoich zadaniach. Później bardziej do głosu doszli gracze Piasta lecz do przerwy kibice nie zobaczyli bramek. Jednak chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy piłkę na lewą stronę do Piotra Bachanka dograł Damian Radecki. Nasz skrzydłowy sprytnie wygrał walkę o pozycję z obrońcą i ładnym plasowanym strzałem posłał ją do siatki. Od tego momentu gospodarze ruszyli mocno do odrabiania strat praktycznie całkowicie dominując na boisku. Na nasze szczęście kilkoma kapitalnymi interwencjami popisał się nasz bramkarz skutecznie murując dostęp do bramki. Niestety w 66 minucie był już bezradny kiedy to Szymon Piech ładnym uderzeniem głową doprowadził do remisu. W tej chwili mecz się trochę wyrównał ,chociaż nadal stroną dominującą byli gospodarze ,lecz nie potrafili już tego dnia zaskoczyć świetnie dysponowanego Lichwały. Gdy wydawało się ,że mecz ten skończy się remisem nasza drużyna egzekwowała rzut wolny z około 35 metra. Do piłki poszedł Piotr Bachanek i posłał ją w kierunku bramki. Gdy wydawało się ,że bramkarz spokojnie złapie piłkę nastąpiła kuriozalna sytuacja. Miejscowy golkiper cofając się w kierunku własnej bramki przewrócił się na nierówności i leżąc mógł tylko bezradnie obserwować jak piłka ku zaskoczeniu wszystkich ląduje w siatce. Po doliczonych 4 minutach sędzia zakończył zawody a my mogliśmy się cieszyć z trzech punktów i udanego początku piłkarskiej wiosny.

Miesiąc do startu rozgrywek.

• autor: Kroczek, 2016-02-22 20:23

Na niespełna miesiąc przed startem rundy wiosennej czas na małe podsumowanie dotychczasowej pracy jaką wykonali piłkarze Piasta w czasie zimowych przygotowań. Czytaj więcej.

Znakomita dyspozycja Przemysława Lichwały .

• autor: Kroczek, 2015-11-05 20:02

Niesamowity przebieg miało spotkanie jakie w dniu dzisiejszym rozegrali nasi piłkarze z Goplanią Inowrocław. Do przerwy po bramce Radosława Bogusza z rzutu karnego w 45 minucie prowadziliśmy 1-0 ,ale tylko fenomenalnej dyspozycji Przemysława Lichwały zawdzięczamy to ,że nie przegrywaliśmy kilkoma trafieniami. Na początku drugiej połowy znów kapitalnie rywali zatrzymywał nasz bramkarz, ale w końcu gospodarze wzięli się ostro do pracy. Na 2-0 podwyższył Damian Radecki po asyście Piotra Bachanka. Kolejne trafienia dokładali kolejno Piotr Łabuszyński, Tomasz Radecki i Maciej Szymański. Wynik zawodów genialnym strzałem z rzutu wolnego ustalił Dawid Szymański. Było to ostatnie spotkanie Piasta Kołodziejewo w rundzie jesiennej. Bilans jest bardzo okazały, a mianowicie 29 zgromadzonych punktów i na dzień dzisiejszy drugie miejsce w tabeli. Teraz przed nami długa zimowa przerwa ,a od wiosny walka o kolejne punkty i zwycięstwa.

Wygrana zgodnie z planem.

• autor: Kroczek, 2015-10-29 17:17

Bezbarwne spotkanie obejrzeli kibice ,którzy w dniu dzisiejszym wybrali się do Markowic. Na boisku od pierwszej do ostatniej minuty dominował zespół Piasta pokonując ostatecznie miejscowe Kujawy 3-0(2-0), chociaż wynik ten powinien być zdecydowanie wyższy. Bramki dla zwycięzców zdobyli Maciej Szymański, Piotr Łabuszyński oraz Piotr Bachanek.

Stracone dwa punkty.

• autor: Kroczek, 2015-10-23 17:58

Dwie bramki Piotra Łabuszyńskiego sprawiły ,że nasz zespół zremisował na wyjeździe z Dębem Bąkowo 2-2 ,chociaż do przerwy prowadziliśmy 2-0, a wyrównujące trafienie gospodarze zaliczyli w 90 minucie spotkania. Przed meczem na pewno remis w Dąbrowie Biskupiej gdzie gra się na prawdę ciężko można by uznać za dobry rezultat. Jednak okoliczności i przebieg wydarzeń boiskowych sprawiają ,że trzeba ten wynik uznać za rozczarowujący. Szansa do rehabilitacji już w najbliższą sobotę kiedy to rozegramy awansem spotkanie 13 kolejki z Kujawami Markowice o godzinie 13 na boisku rywala.