KS Piast Ko這dziejewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

TECO-GRAPHIC-STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a tak瞠 loga zwi您ku itp.zamieszczone na tej stronie jak i stronie m這dzików pochodz z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest za這篡ciel tego serwisu u篡tkownik Teco.

• autor: Kroczek, 2016-04-14 16:14

Krótk seri dwóch spotka bez wygranej przerwali w ubieg陰 sobot zawodnicy Piasta Ko這dziejewo. Po 鈍ietnej pierwszej i troch s豉bszej drugiej po這wie pokonali na w豉snym stadionie dru篡n Zjednoczonych Szarlej 3-2(2-1). Spotkanie u這篡這 si dla nas bardzo dobrze, ju w 20 minucie w zamieszaniu pod bramk rywali najlepiej zachowa si Piotr Walczak , który pewnym strza貫m umie軼i pi趾 w siatce. Nasi gracze poszli za ciosem i po kolejnych 9 minutach zobaczyli鄉y kolejn bramk. Tym razem Artur Niewiadomski prostopad造m podanie obs逝篡 Damiana Radeckiego ,a ten nie mia problemów z pokonaniem bramkarza. Gdy wydawa這 si ,ze mecz jest pod pe軟 kontrol gospodarzy pi趾arze Zjednoczonych wykonywali rzut wolny z 25 metrów ,który 鈍ietnym uderzeniem zosta zamieniony na bramk kontaktow. Druga po這wa rozpocz窸a si dla nas wr璚z fatalnie ,poniewa w 47 minucie stracili鄉y bramk z kontrataku. Pi趾arze z Szarleja nie kwapili si do kolejnych ataków co bardzo utrudnia這 konstruowanie akcji ofensywnych. Na szcz窷cie w 60 minucie pi趾 z rzutu wolnego do鈔odkowa Arkadiusz Wilk ,a pi趾 g這w do siatki skierowa Rados豉w Bogusz zapewniaj帷 ostatecznie ci篹ko wywalczone trzy punkty gospodarzom.