KS Piast Ko³odziejewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

TECO-GRAPHIC-STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a tak¿e loga zwi±zku itp.zamieszczone na tej stronie jak i stronie m³odzików pochodz± z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest za³o¿yciel tego serwisu u¿ytkownik Teco.

• autor: Kroczek, 2016-04-14 16:14

Krótk± seriê dwóch spotkañ bez wygranej przerwali w ubieg³± sobotê zawodnicy Piasta Ko³odziejewo. Po ¶wietnej pierwszej i trochê s³abszej drugiej po³owie pokonali na w³asnym stadionie dru¿ynê Zjednoczonych Szarlej 3-2(2-1). Spotkanie u³o¿y³o siê dla nas bardzo dobrze, ju¿ w 20 minucie w zamieszaniu pod bramk± rywali najlepiej zachowa³ siê Piotr Walczak , który pewnym strza³em umie¶ci³ pi³kê w siatce. Nasi gracze poszli za ciosem i po kolejnych 9 minutach zobaczyli¶my kolejn± bramkê. Tym razem Artur Niewiadomski prostopad³ym podanie obs³u¿y³ Damiana Radeckiego ,a ten nie mia³ problemów z pokonaniem bramkarza. Gdy wydawa³o siê ,ze mecz jest pod pe³n± kontrol± gospodarzy pi³karze Zjednoczonych wykonywali rzut wolny z 25 metrów ,który ¶wietnym uderzeniem zosta³ zamieniony na bramkê kontaktow±. Druga po³owa rozpoczê³a siê dla nas wrêcz fatalnie ,poniewa¿ w 47 minucie stracili¶my bramkê z kontrataku. Pi³karze z Szarleja nie kwapili siê do kolejnych ataków co bardzo utrudnia³o konstruowanie akcji ofensywnych. Na szczê¶cie w 60 minucie pi³kê z rzutu wolnego do¶rodkowa³ Arkadiusz Wilk ,a pi³kê g³ow± do siatki skierowa³ Rados³aw Bogusz zapewniaj±c ostatecznie ciê¿ko wywalczone trzy punkty gospodarzom.