KS Piast Kołodziejewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

TECO-GRAPHIC-STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a także loga związku itp.zamieszczone na tej stronie jak i stronie młodzików pochodzą z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest założyciel tego serwisu użytkownik Teco.

• autor: Kroczek, 2014-10-03 09:49

Kolejnej porażki w obecnym sezonie doznali piłkarze Piasta Kołodziejewo. Po mimo wszystko nie najgorszej grze ulegli na wyjeździe drużynie KS Brzoza ,aż 3-0 (0-0) chociaż wynik nie odzwierciedla w całości wydarzeń na boisku. Zawiodła przede wszystkim skuteczność w pierwszej połowie dogodnych szans nie wykorzystali Piotr Łabuszyński i Damian Brończyk , natomiast w drugiej odsłonie znów nie popisał się popularny „Borat”. Gospodarze zagrali konsekwentnie i skutecznie co w końcowym rozrachunku dało im trzy punkty. Czytaj więcej.

Przed sobotnim spotkaniem dopadły nas kolejne kłopoty kadrowe. Nadal kontuzjowany jest Piotr Kędziora, który w przyszłym tygodniu ma wrócić do treningów. W przeddzień meczu rozchorował się Maciej Szymański, Krzysztofa Kasprzaka zatrzymały sprawy rodzinne, a Piotr Bachanek ponownie był nieobecny. Zatem do dyspozycji trenera Roberta Padoła było zaledwie 13 zawodników w tym ani jednego lewego pomocnika. W tej sytuacji na tą stronę przesunięty został Damian Radecki ,a jego miejsce w środku pola zajął Erwin Woźniak. Na pozycji defensywnego pomocnika w miejsce Krzysztofa Kasprzaka do gry desygnowany został Maciej Górczyński. Na ławce rezerwowych pozostali Maciej Małkowicz oraz Miłosz Lachawiec. Poniżej relacja minutowa.

3’ –Nieporozumienie Przemysława Lichwały z Krzysztofem Wikarskim  ,ale na szczęście bez konsekwencji.

5’ – Ładna akcja gospodarzy ,ale w ostatniej chwili świetnie interweniuje Krzysztof Wikarski.

7’ – Długie zagranie z defensywy przejmuje Piotr Łabuszyński ,ale jego uderzenie przechodzi obok bramki Brzozy.

9’ – Ponownie w polu karnym szarżował Łabuszyński ,ale tym razem w ogóle nie trafił w piłkę.

14’ – Z akcją ofensywną ruszył Krzysztof Wikarski. Niestety zakończył ją złym podaniem po którym miejscowi wyprowadzili bardzo dobrą kontrą.

17’ – Próba prostopadłej piłki w wykonaniu Damiana Brończyka została przecięta w ostatnim momencie przez defensorów KS.

19’ – Z dystansu uderzał Erwin Woźniak ,ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

20’ – Przed świetną szansą stanął Damian Brończyk ,ale jego intencje wyczuł bramkarz. To powinno być 1-0 dla gości.

22’ – Uderzenie z 30 metrów Damiana Brończyka. Zabrakło naprawdę nie wiele do szczęścia.

23’ – Tym razem bardzo groźnie w naszym polu karnym. Sytuacje w ostatniej chwili wyjaśniają obrońcy Piasta.

28’ – Dobra interwencja Krzysztofa Wikarskiego ,który asekurował Artura Niewiadomskiego.

32’ – Mateusz Szpulecki praktycznie zdejmuje piłkę z nogi napastnikowi gospodarzy.

34’ – Bardzo dobra interwencja Przemysława Lichwały. Okres przewagi miejscowych piłkarzy.

35’ – Ponowie świetnie ze swoich obowiązków wywiązuje się Lichwała.

38’ – Indywidualna akcja Damiana Radeckiego zakończona faulem na naszym pomocniku.

42’ –Piękne uderzenie Piotra Łabuszyńskiego z rzutu wolnego przechodzi minimalnie nad bramką.

44’ – Ten sam zawodnik z dwóch metrów trafia w bramkarza. To musi być gol !!!

52’ – Zamieszanie w naszym polu karnym zakończone wybiciem piłki na rzut rożny.

53’ – 1-0 dla KS Brzoza. Tracimy bramkę po rzucie rożnym. Przeciągnięte dośrodkowanie spada pod nogi miejscowego zawodnika ,a ten uderzeniem po długim rogu pokonuje bezradnego Przemysława Lichwałę.

60’ – Piotr Walczak świetnie urywa się prawą stroną po czym wykłada piłkę Piotrowi Łabuszyńskiemu ,który musi ją tylko umieścić w bramce lecz nawet w nią nie trafia. Nie można wygrać meczu na wyjeździe marnując takie szanse.

65’ – Pewna interwencja Przemysława Lichwały ,który rozgrywał tego dnia bardzo dobre zawody.

66’ – Piotr Łabuszyński ukarany żółtą kartką za bezsensowną dyskusję z arbitrem, który podjął słuszną decyzję.

70’ – Maciej Małkowicz pojawia się na boisku w miejsce Piotra Walczaka.

71’ – Świetna szansa gospodarzy ,ale na nasze szczęście strzał przechodzi obok bramki.

72’ – Ładna akcja Damiana Brończyka zakończona niecelnym uderzeniem.

73’ – Ponownie świetnie broni Lichwała.

73’ – 2-0 dla gospodarzy. Krótko rozegrany rzut rożny, świetne dośrodkowanie i miejscowy napastnik nie daje najmniejszych szans naszemu bramkarzowi.

75’ – Damian Radecki zostaje zablokowany po czym piłka uderza w boczną siatkę. Rzut rożny dla Piasta nie przynosi żadnych rezultatów.

79’ – Z dystansu próbował Damian Radecki. Bez zagrożenia dla bramki gospodarzy.

87’ – 3-0 dla Brzozy. W sytuacji sam na sam żadnych szans nie miał Przemysław Lichwała.

91’ – Sędzia kończy to spotkanie ,w którym musieliśmy uznać wyższość piłkarzy z Brzozy. Idealnym podsumowaniem będzie stare piłkarskie porzekadło , że niewykorzystane sytuacje się mszczą.