KS Piast Kołodziejewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

TECO-GRAPHIC-STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a także loga związku itp.zamieszczone na tej stronie jak i stronie młodzików pochodzą z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest założyciel tego serwisu użytkownik Teco.

• autor: Kroczek, 2014-08-21 15:24

Zgromadzeni kibice w niedzielne popołudnie na stadionie w Kołodziejwie byli świadkami niezwykle emocjonującego spotkania. Po pełnym dramaturgii meczu drużyna Piasta uległa Burzy Nowa Wieś Wielka 4-3 (2-2). Bramki dla gospodarzy zdobyli Piotr Łabuszyński, Erwin Woźniak oraz Damian Radecki. Spotkanie dostarczyło wielu wrażeń takich jak strzały z dystansu, piękne bramki , słupki i poprzeczki ,zmarnowany rzut karny, czyli wszystko to czego pragnie każdy kibic. Czytaj więcej.

Od dnia w ,którym został podany terminarz wiadomo było ,że w drugiej kolejce w Kołodziejewie dojdzie do ciekawego pojedynku. Dotychczasowe mecze z Burzą zawsze dostarczały emocji i nie inaczej było tym razem. Do meczu przystąpiliśmy z trzema  korektami w składzie w porównaniu do inauguracji w Jeziorach Wielkich. Do składu w miejsce Piotra Kędziory, Krzysztofa Kasprzaka oraz Marcina Fulary desygnowani zostali Piotr Bachanek ,Erwin Woźniak i Radosław Bogusz. Na pozycji środkowego obrońy w oficjanym meczu zadebiutował Damian Brończyk ,który wzorowo wywiązał się ze swoich obowiązków. Poniżej relacja minuta po minucie:

1' - Piłkarze gości od pierwszego gwizdka wycofani na własną połowę oczekując na grę z kontry.

3' - 1:0 dla Burzy. Krzysztof Wikarski fatalnie zagrywał do Radosława Bogusza ,który w tej sytuacji zmuszony był do ratownia się faulem. Do ustawionej na 40 metrze piłki podszedł Jarosław Dąbrowski i pięknym uderzeniem pokonał Przemysława Lichwałę.

12' - Po indywidualnej akcji Damiana Radeckiego piłka trafia do Erwina Woźniaka a ten uderza jedynie w boczną siatkę.

16' - Piotr Łabuszyński ładnie przymierzył z rzutu wolnego ,ale bramkarz Burzy bardzo pewnie interweniuje.

21' - Strzał Damiana Radeckiego wyblokowany.

37' - Długą piłkę zagrał Krzysztof Wikarski. Nieporozumienie obrońców wykorzystał Łabuszyński doprowadzając do remisu.

39' - Krótko trwała radość w naszych szeregach. W sytuacji sam na sam goście znów nie dają szans naszemu bramkarzowi 2:1 dla Burzy.

42' - Kolejna próba Piotra Łabuszyńskiego z rzutu wolngo. Tylko rzut rożny.

43' - Znowu doprowadzamy do wyrównania. Do dośrodkowanej z rzutu rożnego piłki najwyżej wyskoczył Łabuszyński. Jego strzał wylądował na poprzeczce ,ale dobitka Erwina Woźniaka zatrzepotała w siatce. Do przerwy zatem 2:2.

46' - Zbyt lekki strzał Piotra Bachanka.

47' - Po faulu Radosława Bogusza sędzia słusznie wskazuje na rzut karny. Na szczęście zawodnik Burzy posyła piłkę nad bramką.

55' - W miejsce Piotra Walczaka na boisku pojawił się Maciej Szymański.

57' - Z dystnasu Damian Brończyk. Bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką.

67' - Zagranie z klepki Erwina Woźniaka z Damianem Radeckim. Uderzenie lewą nogą naszego kapitana ląduje w samym okienku bramki gości. Stadiony świata !!!

67' - Za bardzo dobrze grającego Damiana Brończyka na boisku pojawia się Przemysław Kulczak.

69' - Przemysław Lichwała świetnie broni w sytuacji sam na sam.

73' - Maciej Szymański bez sensownie fauluje przed naszym polem karnym. Ponownie podchodzi do piłki Dąbrowski i znów pakuje ją do siatki. 3:3

78' - Niestety Burza już na prowadzeniu. Do dośrodkowanej w pole karne piłki dopada Artur Zaborowski z zimną krwią pakuje ją do bramki gospodarzy.

79' - Krzysztof Kasprzak zastępuje Erwina Woźniaka.

80' - Kapitalne uderzenie z dystansu Damiana Radeckiego. Piłka z ogromną rotacją dokręcała się w światło bramki by ostatecznie uderzyć w słupek.

83' - Ponownie Radecki i tym razem poprzeczka ratuje gości.

88' - Trwa napór Piasta w odstępie kilku sekund oddajemy kilka strzałów ,ale każdy z nich zostaje zablokowany.

91' - Do rzutu wolnego podchodzi Piotr Łabuszyński po którego strzale bramkarz zbija piłkę na poprzeczkę. Co za pech !!!

93' - Sędzia kończy ten emocjonujący mecz ,który z pewnością mógł się podobać licznie zgromadzonym kibicom. Zarówno tym miejscowym jak i tym przyjezdnym ,których całkiem spora grupka wspierała piłkarzy z Nowej Wsi.