KS Piast Kołodziejewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

TECO-GRAPHIC-STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a także loga związku itp.zamieszczone na tej stronie jak i stronie młodzików pochodzą z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest założyciel tego serwisu użytkownik Teco.

• autor: Kroczek, 2014-05-29 13:41

Czwarte zwycięstwo z rzędu odnieśli w dniu wczorajszym piłkarze Piasta Kołodziejewo. Na boisku w Strzelnie pokonali miejscową Kujawiankę 3-1(3-0) będąc zespołem zdecydowanie lepszym w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła. Bramki dla zwycięskiej drużyny zdobyli Damian Brończyk x2 oraz Piotr Łabuszyński. Jedyną skazą na wyniku jest katastrofalna skuteczność szczególnie naszych napastników, którzy w całym meczu stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych lecz ,albo zawodziła celność ,albo brakowało po prostu szczęścia. Czytaj więcej.

Wyjściowa jedenastka zespołu Roberta Padoła praktycznie nie zmienia się od czterech spotkań, tym razem ponownie zagraliśmy w identycznym zestawieniu jak przed tygodniem z Orłem Kcynia. Jedynie na ławce rezerwowych zabrakło Krzysztofa Kasprzaka ,który we wspomnianym meczu z Orłem nabawił się kontuzji kostki. Do meczu z walczącą o utrzymanie Kujawianką podchodziliśmy z dużym respektem do przeciwnika. Rywal jak tlenu potrzebował kompletu punktów by dalej walczyć o ligowy byt. Dlatego każdy z nas sądził ,że o wygraną będzie o wiele trudniej niż miało to miejsce w rzeczywistości. Wynik 3-1 w żadnym stopniu nie oddaje przewagi jaką przez cały mecz posiadał zespół Piasta Kołodziejewo. Niestety jak mawia piłkarskie porzekadło liczy się to co w sieci ,a od kilku spotkań nasi ofensywni gracze prezentują wręcz zatrważającą skuteczność marnując na potęgę idealne sytuacje. Drobnym pocieszeniem niech będzie fakt ,że w drugim meczu z rzędu żaden z naszych piłkarzy nie został ukarany choćby jednym żółtym kartonikiem. Poniżej zapis wydarzeń boiskowych minuta po minucie.

3' - Damian Radecki już w pierwszej swojej akcji urywa się obrońcą po czym stara się lobować bramkarza. Niestety minimalnie niecelnie.

5' - GOOLLL !!! Piłkę w środkowej strefie wywalczył Piotr Łabuszyński ,który natychmiast zagrał do Damiana Brończyka. Ten nie zdołał wpakować piłki do siatki ,ale ta trafiła do Łabuszyńskiego ,który pewnym uderzeniem uzyskał prowadzenie dla gości.

6' - Radosław Bogusz zagrywa wręcz kapitalną piłkę do Piotra Łabuszyńskiego. Ten urywa się obrońcą ,ale po raz pierwszy i nie ostatni tego dnia przegrywa pojedynek oko w oko z bramkarzem.

6' - Swoich sił z dystansu próbował Mateusz Szpulecki, ale jego uderzenie przechodzi nad bramką.

10' - Rajd lewą stroną Piotra Bachanka ,który po nawinięciu kilku rywali miał przed sobą już tylko bramkarza ,ale uderzył fatalnie.

11' - Znów gorąco w polu karnym Kujawianki ,ale ostatecznie złe podanie Piotra Łabuszyńskiego kończy akcję gości z Kołodziejewa.

14' - Po raz pierwszy daje o sobie znać Piotr Walczak. Zagrywa dobrą piłkę do Łabuszyńskiego ,ale ten uderza nad bramką.

15' - Zmarnowane "setki" mogły się zemścić. Najpierw uderzenie zawodnika Kujawianki trafia w słupek ,a przy dobitce piłkę z linii bramkowej wybił Przemysław Kulczak.

21' - GOOLLL !!! Artur Niewiadomski zagrał długą piłkę do Piotra Walczaka. Ten ruszył niczym TGV ogrywając obrońców gospodarzy. Zagrał w pole karne do Damiana Brończyka ,a temu nie pozostało nic innego jak umieścić piłkę w siatce. Świetna akcja popularnego Pinia !

24' - GOOLLL !!! Z rzutu wolnego dośrodkowywał Mateusz Szpulecki. Piłki nie zdołał uderzyć Radosław Bogusz ,ale ta trafiła pod nogi Damiana Brończyka ,który zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu. Kujawianka na kolanach.

41' - Moment dekoncentracji w naszej obronie. Piłkarz ze Strzelna ograł Artura Niewiadomskiego ,ale jego uderzenie pewnie wybronił nogą Przemysław Lichwała.

45' - Powinno być po meczu ,ale sytuację sam na sam marnuje Damian Brończyk.

45' - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderza Krzysztof Wikarski ,ale zbyt lekko by sprawić choćby najmniejsze kłopoty Tomaszewskiemu.

46' - Marcin Fulara zastępuje Piotra Bachanka.

48' - Damian Radecki świetnie przedarł się w pole karne ,ale w ostatniej chwili został wyblokowany.

49' - Z dystansu próbował Krzysztof Wikarski. Bez powodzenia.

50' - Również tej samej sztuki chciał dokonać Damian Brończyk ,ale tym razem bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką.

51' - Damian Radecki po ziemi w krótki róg. Ponownie skutecznie łapie Tomaszewski.

52' - Bramka dla Kujawianki. Seria błędów w obronie i gospodarze niespodziewanie trafiają do siatki Przemysława Lichwały.

54' - Przemysław Kulczak próbował podcinką zaskoczyć bramkarza gospodarzy. Bez komentarza.

54' - Po dośrodkowaniu z prawej strony praktycznie pustą bramkę miał przed sobą Piotr Walczak ,ale jego uderzenie z ledwością doturlało się w ręce Tomaszewskiego.

65' - Wspomnianego wyżej Piotra Walczak zmienia Piotr Kędziora. Kolejny dobry występ Pinia w tej rundzie.

70' - Jak można było tego nie trafić!!! Damian Brończyk kapitalnie przedarł się lewą stroną po czym praktycznie wyłożył piłkę na pustą bramkę Piotrowi Łabuszyńskiemu, a ten posłał ją na...wysokość 4 piętra.

75' - Tym razem zagrywał Łabuszyński ,ale Damian Brończyk również posyła futbolówkę nad bramką.

76' - Prawą flanką świetnie przedarł się Piotr Kędziora ośmieszając po drodze trzech rywali, ale będąc już tylko przed bramką posłał piłkę obok niej. Konkurs "Kto zmarnuje lepszą szansę" trwał w najlepsze.

80' - Na potwierdzenie tych słów Damian Brończyk uderzył w poprzeczkę ,a dobitka Piotra Kędziory została obroniona.

81' - Maciej Górczyński desygnowany do gry w miejsce Damiana Brończyka.

88' - Oblężenie bramki Kujawianki trwa w najlepsze. Tym razem strzał Radosława Bogusza trafia w słupek.

90' - Ostatnia zmiana w drużynie gości. Miłosz Lachawiec w miejsce Piotra Łabuszyńskiego.

91' - Lachawiec w pełni realizuje plan jaki sobie założył przed wejściem na murawę.

92' - Arbiter z Inowrocławia kończy ten jednostronny pojedynek po którym Kujawianka dryfuje co raz bliżej do B-klasy. Szkoda takiego klubu z całkiem przyzwoitym obiektem i murawą boiska. Oby jeszcze powalczyli w tych dwóch kolejkach. Powodzenia