KS Piast Kołodziejewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

TECO-GRAPHIC-STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a także loga związku itp.zamieszczone na tej stronie jak i stronie młodzików pochodzą z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest założyciel tego serwisu użytkownik Teco.

• autor: Kroczek, 2014-05-08 21:55

W rozegranym dzisiaj spotkaniu 21 kolejki A-klasy, piłkarze Piasta Kołodziejewo pokonali na własnym stadionie LZS Świątkowo 8-0 (3-0). Bramki zdobyli Piotr Bachanek x2, Piotr Łabuszyński x2 oraz Damian Radecki, Damian Brończyk, Krzysztof Wikarski i Maciej Szymański. Gdyby jednak nasi piłkarze mieli lepiej ustawione celowniki to wynik ten mógł być znacznie okazalszy. Czterokrotnie gości ratowała poprzeczka, raz słupek a strzałów obok bramki lub w bramkarza nie sposób policzyć. Czytaj więcej.

Do meczu z LZS Świątkowo przystępowaliśmy z chęcią przełamania serii dwóch przegranych spotkań z rzędu. Przeciwnik wydawał się być idealny ,jeżeli wziąć pod uwagę ostatnie wyniki i miejsce w tabeli ligowego rywala. Jak wiadomo jednak żadnego przeciwnika nie wolno lekceważyć ,także do tych zawodów podeszliśmy maksymalnie skoncentrowani. Jeżeli chodzi o sprawy kadrowe to karę dyskwalifikacji za 4 żółte kartki musieli odcierpieć Mateusz Szpulecki i Krzysztof Kasprzak, obowiązki zawodowe zatrzymały również Macieja Górczyńskiego. Do składu po kontuzji i absencji w jednym spotkaniu powrócił Przemysław Lichwała, także Damian Brończyk odsiedział już swoje za nadmiar kartek. Mecz okazał się bardzo jednostronnym widowiskiem. Chyba żaden z nas nie przypuszczał ,że zwycięstwo przyjdzie aż tak łatwo. Poniżej przedstawiam relacje z wydarzeń boiskowych minuta po minucie ,ponieważ szczegółowe opisywanie każdej bramkowej szansy czy akcji zajęło by kilka stron.

8'- Po dośrodkowaniu Piotra Bachanka piłkę głową do siatki kieruje Krzysztof Wikarski dla którego jest to premierowe trafienie w naszych barwach.

13' - Silne uderzenie Damiana Radeckiego nogami broni bramkarz gości.

14' - Po zagraniu Radosława Bogusza na 2-0 podwyższa Piotr Łabuszyński.

20' - Goście po raz pierwszy zapuścili się pod naszą bramkę i od razu było groźnie. Na szczęście świetnie spisał się Przemysław Lichwała.

24' - Znów strzał Świątkowa ,tym razem nad bramką.

25' - Damian Radecki ponownie w dogodnej pozycji trafia piłką w bramkarza.

30' - Kolejna setka zmarnowana przez nasz zespół. Tym razem nieskuteczny Piotr Łabuszyński.

32' - Ponownie zawodzi Łabuszyński z kilku metrów posyłając piłkę w poprzeczkę.

33' - Rajd prawą stroną przeprowadza bardzo aktywny Piotr Walczak. Wykłada piłkę jak na dłoni Damianowi Radeckiemu ,a ten ... trafia w bramkarza.

38' - Ponownie Radecki sam przed bramką ,lecz tym razem nawet nie trafia w jej światło.

41' - Szalony rajd Piotra Bachanka ,który po minięciu pięciu rywali uderza z dystansu ,ale słupek ratuje przyjezdnych.

44' - Damian Radecki w końcu pakuje piłkę do siatki ustalając wynik do przerwy na 3-0.

47 ' - Swoją drugą bramkę w meczu zdobywa Piotr Łabuszyński.  Po chwili razem z Damianem Radeckim opuszczają plac gry ,a w ich miejsce pojawiają się Maciej Szymański i Piotr Kędziora.

52'- Piękna bramka Macieja Szymańskiego, który uderzeniem z dystansu pod poprzeczkę pokonuje golkipera Świątkowa. Asystę zalicza Piotr Kędziora.

55'- Asystuje Radosław Bogusz a piłkę do siatki posyła Piotr Bachanek.

58' - Na boisku melduje się Miłosz Lachawiec zastępując Krzysztofa Wikarskiego.

61'- Kolejna świetna akcja Piotra Walczaka. Piłka trafia do Piotra Kędziory ,ale jego uderzenie broni bramkarz.

65' - Damian Brończyk w indywidualnej szarży mija kilku rywali po czym kładzie bramkarza i posyła piłkę do siatki.

70'- Kapitalna bomba z dystansu Damiana Brończyka ,lecz tylko w poprzeczkę.

75' - Ponownie poprzeczka ratuje gości. Tym razem uderzał Piotr Bachanek.

78' - Z bliskiej odległości w ...poprzeczkę trafia Maciej Szymański. O ile w przypadku poprzednich strzałów z dystansu nie można mieć do nikogo pretensji ,tak w tej sytuacji Maciej powinien zachować się znacznie lepiej.

83' - Zagrywa Piotr Kędziora ,a Piotr Bachanek ustala wynik meczu na 8-0.