KS Piast Kołodziejewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

TECO-GRAPHIC-STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a także loga związku itp.zamieszczone na tej stronie jak i stronie młodzików pochodzą z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest założyciel tego serwisu użytkownik Teco.

• autor: Kroczek, 2013-03-14 15:13

Hokejowym wynikiem 8-5(4-1) zakończyło się ostatnie spotkanie sparingowe jakie rozegrali piłkarze Piasta Kołodziejewo przed planowanym na 6 kwietnia startem rundy wiosennej. Mimo niskiej temperatury i przenikliwego zimna mecz pod względem stworzonych sytuacji mógł rozgrzać  garstkę zebranych kibiców. Na pierwszą bramkę czekaliśmy dosłownie kilkanaście sekund gdy na prowadzenie po strzale głową wyszedł Znicz. Na szczęście nasz zespół szybko zareagował ,a do wyrównania doprowadził Damian Brończyk. W kolejnych minutach nasza przewaga stawała się coraz wyraźniejsza  co owocowało częstymi sytuacjami pod bramką Rojewa.  Świetnie na lewym skrzydle radził sobie Piotr Bachanek ,który raz za razem ośmieszał swoich rywali. Do przerwy trafił jeszcze Krzysztof Kasprzak i dwukrotnie Piotr Łabuszyński. Po zmianie stron w składzie nastąpiły spore roszady. Radosława Bogusza zastąpił Marcin Fulara, Artura Niewiadomskiego Marcin Łojewski. W pomocy Damiana Brończyka zmienił Maciej Górczyński ,Krzysztofa Kasprzaka Piotr Walczak. Natomiast w linii ataku za Piotra Łabuszyńskiego na placu boju zameldował się Piotr Kędziora. Po tych roszadach i kilku błędach w obronie Rojewo zdołało nas dojść na 4-3. Na szczęście druga połowa jak i cały mecz był popisem jednego aktora ,który tego dnia grał wręcz oscarową rolę ,a mianowicie chodzi tu o Piotra Bachanka ,który z łatwością mijał rywali niczym slalomowe tyczki. Do swojej efektownej gry dołożył także trzy trafienia kompletując klasyczny hat-trick.  W międzyczasie do siatki po świetnej zespołowej akcji trafił Erwin Woźniak. Gracze Znicza zdołali zdobyć jeszcze dwie bramki zmniejszając tym samy rozmiary porażki.  Na boisku w drugiej połowie pojawili się także Adrian Priebe i Miłosz Lachawiec. I właśnie ten pierwszy zawodnik przynajmniej dwukrotnie mógł wpisać się na listę strzelców. Przez pełne 90 minut na boisku przebywali jedynie Przemysław Lichwała i Krzysztof Wikarski. Trener Padoł miał do dyspozycji pełny skład i miejmy nadzieje ,że tak pozostanie aż do końca sezonu.