KS Piast Kołodziejewo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

TECO-GRAPHIC-STUDIO

Wszystkie herby naszych ligowych rywali ,a także loga związku itp.zamieszczone na tej stronie jak i stronie młodzików pochodzą z portalu Teco Graphic Studio ,a ich autorem jest założyciel tego serwisu użytkownik Teco.

• autor: Kroczek, 2011-08-06 19:12

W rozegranym w sobotnie popołudnie spotkaniu sparingowym,nasza drużyna pewnie pokonała Noteć Inowrocław 6-0.Bramki dla Piasta zdobyli:Piotr Dzieszko x4,Jakub Modlinski i Artur Ratajczyk.

Spotkanie od początku toczyło sie pod dyktando gospodarzy którzy do dyspozycji mieli tylko 12 zawodników.Mimo to nasi piłkarze ruszyli do smiałych ataków czym wyraznie zaskoczyli gosci z Inowrocławia.Pierwsza bramke po ładnym minieciu bramkarza zdobywa Piotr Dzieszko czym rozpoczał swoje wielkie strzelanie tego dnia.Na kolejna bramke nie musielismy długo czekac,po ładnym zwodzie i odrobinie szczescia trafienie zaliczył Artur Ratajczyk.Trzecia bramke w tej połowie zdobył Jakub Modlinski.W pierwszej odsłonie goscie rzadko stwarzali zagrożenie pod nasza bramka której strzegł Maciej Małkowicz.Na dobra sprawe Notec tylko raz celnie uderzyła na bramke Piasta,ale skuteczna interwencja popisał sie popularny Różowy.

Druga połowa to już wyraźna dominacja podopiecznych Roberta Padoła,można użyc stwierdzenia ze wręcz deklasacja.Goscie z Inowrocławia mieli problemy z przedostaniem sie na połowe Piasta.Przez pierwsze 20-25 min drugiej czesci Maciej chyba ani razu nie był przy piłce! Nasi zawodnicy konsekwentnie grali piłka a akcje w wykonaniu naszych chłopaków na prawde mogły sie podobac.Gracze Noteci ograniczali sie jedynie do wyzwisk i pretensji pod adresem sedziego,a tak na prawde to sami powinni sie zapoznac z definicja spalonego.Trzy bramki dołożył niezawodny tego dnia Dziecho czym skompletował klacycznego hat-tricka.Wynik 6-0 mówi sam za siebie,a trzeba przyznać ,że przy odrobinie szczescia mogł być jeszcze wyższy.Cieszy dobra gra każdej formacji od bramkarza zaczynajac a na napastnikach konczac,na pewno z taka gra bedziemy sie liczyc w walce o powrót na A-klasowe boiska.